Partneransvariga

Jonas Engelin

Pierre Weintraub

Partner Manager, Sverige
+46313524037
pierre.weintraub@soluno.se

Johan Nyberg

Partner Manager, Stockholm och norr
+46856269612
johan.nyberg@soluno.se

Lars Johansson

Partner Manager, Göteborg och syd
+46 31 352 40 41
Lars.Johansson@soluno.se

Ludwig Rydin

Partner Manager, Göteborg och Mellansverige
+46 31 352 40 43
Ludwig.Rydin@soluno.se

Maria Qvint

Indoor Partner Account Manager
+46313524012
maria.qvint@soluno.se

Sandra Andersson

Partner Manager, Stockholm och norr
+46 8 120 100 22
sandra.andersson@soluno.se

Räkna ut ditt pris
CO Neutral website